Skocz do zawartości

[54l] Krolestwo Cesara


ica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary akwarium (długość x szerokość x wysokość): 54 litry (60x30x30)

Rośliny: m.in. Ceratophyllum demersum, Echinodorus bleheri, Cryptocoryne wendtii, Hygrophilia polysperma,

Obsada: 1 bojownik, 7 zwinnikow Blehera, 5 krewetek amano, 5 kiryskow panda

Oświetlenie: 15W + odblysnik

Ogrzewanie: grzalka tetra

Technika CO2: easy-life carbo

Parametry wody: 25 stopni a innych parametrow nie znam

Podmiana wody: co tydzien 15-20%

Nawożenie: easy-life profito + ferro jesli potrzeba

Podłoże: piasek

Pokarmy: tetra i sera suche, od czasu do czasu mrozone

Filtracja: eheim 2208

 

Fotka samego akwarium

Dołączona grafika

 

I mieszkancy

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://img255.imageshack.us/img255/2371/img6448n.jpg

 

http://img405.imageshack.us/img405/7223/img6480s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie akwa mi się podoba, ale porozcinała bym tą gałęzatkę. W kulkach wygląda sztucznie. A tak poza tym uwielbiam czerwone bojowniki :)

bys znaczy sie trawnik zrobila z niej? :)

 

ja bym chciala wiecej roslin ale jedyny zoologiczny u nas sie spalil niedawno.. na tradera.se nie ma prawie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawnik z gałęzatki nie wygląda ładnie moim zdaniem, lepsze są te kulki ;). Akwarium mi się podoba, a bojownik cudeńko. :mrgreen:

ja pamietam ze kiedys probowalam rozlozyc ale polkula sie robila i wcale ladniej nie bylo. sa plany na wiecej roslin ale jakos brakuje mi koncepcji jak te rosliny rozlozyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja mam trawnik z gałęzatki i jakoś nie miałam problemu z rozłożeniem go na zupełnie płasko.Mała podpowiedź-kirysków panda powinno być 5-6.To rybka stadna.Te Twoje dwa czują się troszkę samotne.Szkoda,że mieszkasz daleko ode mnie,bo bym Ci chętnie dała ze 4 już elegancko podrośnięte,z własnego chowu.Mnożą mi się jak szalone.

Ogólnie jest całkiem fajnie.Poczekam na rozwój baniaka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja mam trawnik z gałęzatki i jakoś nie miałam problemu z rozłożeniem go na zupełnie płasko.Mała podpowiedź-kirysków panda powinno być 5-6.To rybka stadna.Te Twoje dwa czują się troszkę samotne.Szkoda,że mieszkasz daleko ode mnie,bo bym Ci chętnie dała ze 4 już elegancko podrośnięte,z własnego chowu.Mnożą mi się jak szalone.

Ogólnie jest całkiem fajnie.Poczekam na rozwój baniaka. :)

No juz duzo zmian sie zrobilo, doszly kiryski panda i krewetki, zmiana na piasek wiecej roslin ale dzis maja dojsc jeszcze dwie rosliny wiec dopiero jutro fotke zrobie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglądające akwarium, podoba mi się ten jasny piasek, sam się przymierzam ostatnio do wymiany podłoża na takie.

Dziekuje! jak na razie widze same plusy i polecam!

 

Piękne fotki Ci wyszły.Z ocenami jeszcze się wstrzymam,niech jeszcze troszkę zarośnie.Póki co bardzo pozytywnie. :)

Ja sie chetnie dowiem co bys poprawila :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...